Jednorázová rouška v černé barvě - balení 500 ks (3,9 Kč /ks)

Díky této jednorázové třívrstvé roušce budete dokonale chráněni před prachem a dalšími nežádoucími mikroorganismy. Ochrannou roušku jistě využijete pro krátkodobé venkovní návštěvy. Jednorázová rouška je vyrobena z kvalitní netkané textilie černé barvy, která má skvělou prodyšnost s velmi malým dechovým odporem. Nasazení roušky je velmi jednoduché díky dvěma gumičkám.

V obecné úrovni je potřeba vědět, že rouška primárně chrání vaše okolí!

Můžeme doručit do:
30.10.2020
Skladem - Ihned k odeslání (2 ks)
Kód: 1705
1 950 Kč 1 611,57 Kč bez DPH

  • Jednorázová rouška z netkané textilie 
  • Barva: Černá
  • Vysoká prodyšnost
  • Vhodná pro krátkodobé užití (je náchylná k rychlému navlhnutí)
  • Pohodlné nasazování
  • Výhodné balení zdravotnických roušek po 500 kusech roušek

 

  • Další důležité informace:
    z hygienických důvodů nelze produkt vrátit.

 

Jednorázové černé třívrstvé roušky jsou baleny po 10 kusech. V této variantě tedy máte 50 balení s 10 rouškami v každém balení. Každá rouška má tvarovatelný proužek, který slouží k jejímu lepšímu usazení na obličeji. K uchycení kolem uší slouží natahovací gumičky, kterými roušku přichytíte. U roušek je důležité hlavně zdůraznit, že se jedná opravdu o jednorázovou ústenku, u které je zapotřebí pravidelná výměna. Z pravidla lze říct, že jakmile dýcháním rouška navlhne, tak se snižuje její účinnost a je zapotřebí roušku vyměnit za novou. 

A jak správně roušku nosit? Je to jednoduché. Jednorázovou roušku přichytíte za uši pomocí gumiček. Jak je zmíněno výše, každá rouška má tvarovatelnou výstuž, která slouží pro vytvarování kolem nosu. Tuto část roušky si nasadíte přes nos a prsty si tvarovatelnou část roušky mírným tlakem vytvarujete kolem nosu. Spodní část roušky - máte v úrovni brady - lze mírným tahem roztáhnout tak, aby jste roušku měli až pod bradou. Tímto způsobem roušku uchytíte ideálně na obličeji. 

Jakmile je rouška použita, tak nesmíte zapomenout i na správné sundání roušky. Snažte se vyvarovat dotyku na roušku v místech, kde jsou ústa. Přes tuto část roušky vdechujete a vydechujete. Ideální je roušku sundat z uší a poté roušku rovnou vyhodit do koše. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: