Autonabíječky

Nově pro Vás máme elegantní řešení problému s nabíjením v autě. Už nemusíte řešit, kde máte položené zařízení, kam s "nedopalkem" a vůbec zabývat se otevíráním  a zavíráním chargeru. Autonabíječka a popelník v jednom a navíc ještě USB rozbočovač. Aktuálně nabízíme ve 3 různé typy celkově pak ve dvou barevných provedeních - černé a bílé. Iqos autonabíječky budou zcela jistě tou pravou volbou.

 

Nejprodávanější

549
6491549649
Značky

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

   
 • hot high quality charger for iqos electronic Novinka
  Vyprodáno

  Autonabíječka a popelník pro IQOS v černé barvě je elegantním řešením, pokud si rádi vychutnáváte bezdýmové cigarety v autě. Obrovskou výhodou pak je, že můžete nabíjet holder a charger samostatně a nemusíte přemýšlet kam s nedopalkem. 


  649 Kč
 • Vyprodáno

  Autonabíječka a popelník pro IQOS v černé barvě je elegantním řešením, pokud si rádi vychutnáváte bezdýmové cigarety v autě. Obrovskou výhodou pak je, že můžete nabíjet holder a charger samostatně a nemusíte přemýšlet kam s nedopalkem. Dva porty USB mohou nabíjet současně i další elektronické produkty.


  589 Kč
 • Vyprodáno

  Autonabíječka a popelník pro IQOS v bíle barvě je chytrým řešením, pokud si rádi vychutnáváte bezdýmové cigarety za jízdy. Obrovskou výhodou pak je, že můžete nabíjet holder a charger samostatně a nemusíte řešit kam s nedopalkem. Koženkový potah je zároveň velmi elegantní. Dva porty USB mohou nabíjet současně i další elektronické produkty.


  549 Kč
 •  
 • Vyprodáno

  Autonabíječka a popelník pro IQOS v černé barvě je elegantním řešením, pokud si rádi vychutnáváte bezdýmové cigarety v autě. Obrovskou výhodou pak je, že můžete nabíjet holder a charger samostatně a nemusíte přemýšlet kam s nedopalkem. Vnějším potahem je eko-kůže. Dva porty USB mohou nabíjet současně i další elektronické produkty.


  549 Kč

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.